دسته‌بندی نشده

گربه شما با این اسباب بازی ماهی ربات شنا کاملا مسحور خواهد شد

گربه شما با این اسباب بازی ماهی ربات شنا کاملا مسحور خواهد شد – آیا متوجه شده اید که گربه شما دوست دارد به چیزهایی در خانه بپرد یا دنبالش بپرد؟

شاید ساعت‌ها از پنجره به بیرون نگاه می‌کنند یا وقتی کسی از کنارش می‌گذرد بند کفش را می‌بندند؟

اگر چنین است، به این دلیل است که گربه شما خود را از نظر ذهنی و جسمی تحریک می کند، که به ویژه برای گربه های داخل خانه بسیار مهم است، زیرا می تواند استرس و کسالت را کاهش دهد.

گربه شما با این اسباب بازی ماهی ربات شنا کاملا مسحور خواهد شد
گربه شما با این اسباب بازی ماهی ربات شنا کاملا مسحور خواهد شد

به عنوان والدین گربه، ارائه فعالیت های غنی کننده برای دوست گربه خود یکی از جنبه های مهم مراقبت از حیوان خانگی است و اسباب بازی ها راهی عالی برای زندگی یک گربه را غنی کنید!

مطمئناً، یک تیزر اسباب‌بازی عصایی، یک رشته نخ یا یک اسباب‌بازی توپ گربه‌ای می‌تواند گربه‌ها را مشغول کند، اما این روزها، اسباب‌بازی‌های گربه فراتر از آن هستند تا به دوستان گربه‌سانمان سرگرمی و غنی‌سازی کنند.

یک مثال عالی، اسباب‌بازی‌های ماهی ربات شنا است که در فروشگاه های اسباب بازی فروخته می شود.

اسباب‌بازی‌های گربه ماهی شنا، مانند روباتیک شنای Robo Alive، در حوضچه‌ای کوچک آب شنا می‌کنند تا گربه‌تان به آن ثابت شودزل بزند.

این اسباب‌بازی‌های آبی در بسته‌های دوتایی عرضه می‌شوند و به لطف ویژگی شنای خودکار خود از نظر ظاهر و حرکت واقع‌بینانه هستند – هر ماهی می‌تواند در پنج جهت مختلف شنا کند و تا شش فوت شیرجه بزند!

این حیوانات خانگی روباتیک برای کار کردن به باتری نیاز دارند (دو باتری LR44 موجود است) اما می توانند گربه شما را ساعت ها در یک زمان سرگرم کنند.

ماهی Zuru Robo در حال حاضر در اسباب بازی فروشی ها و یا فروشگاه های آنلاین قابل دسترسی است و می توان آن را در بسته های دوتایی خریداری کرد.

کلکسیون ها در رنگ های مختلفی از جمله آبی، آبی، یاسی، نارنجی و قرمز عرضه می شوند.

ماهی های تعاملی این توانایی را دارند که هنگام انداختن در آب تغییر رنگ دهند – ویژگی که گربه شما ممکن است کاملاً از آن قدردانی نکند، اما شاید بچه های شما از آن لذت ببرند!

(نکته: ماهی روبو اسباب‌بازی‌های حمام بسیار خوبی برای بچه‌ها هم می باشد، اگر گربه شما علاقه‌ای نشان ندهد. آنها برای کودکان سه سال به بالا مناسب هستند.)

برای بازگرداندن ماهی به رنگ اصلی، به سادگی آن را در کف دست خود گرم کنید بعد از اینکه بچه گربه های شما بازی با آن را انجام دادند.

گربه شما با این اسباب بازی ماهی ربات شنا کاملا مسحور خواهد شد

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا