اینترنت اشیافناوریهوش مصنوعی

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -وسائل نقلیه خودران

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -وسائل نقلیه خودران به دلیل پتانسیل خود برای ایجاد سبک زندگی جدید و پیشرفته و تغییر در حمل و نقل سنتی و برنامه ریزی شهری توجه زیادی را به خود جلب کرده اند.

 ویژگی‌های استثنایی یک AV می‌تواند به ما در انجام کارهای روزمره بهتر، مانند کاهش تصادفات، یافتن مسیرهای بهینه برای به حداقل رساندن تراکم ترافیک، کاهش انتشار کربن، دسترسی و تأثیر اقتصادی کمک کند، که علاقه افراد را برای مشاهده شکل واقعی این تصاویر افزایش می‌دهد.

زندگی توسعه شهری نوآورانه و هوشمند از وسایل نقلیه AV استقبال می کند زیرا نحوه استفاده مسافران از حمل و نقل عمومی را در حین سفر طولانی به محل کار تغییر می دهد و محیط حمل و نقل متفکرانه تر، ایمن تر و پایدارتر را فراهم می کند.

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -وسائل نقلیه خودران
فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -وسائل نقلیه خودران

روند خودروهای خودمختار

  • ادغام هوش مصنوعی و ML با وسایل نقلیه خودران می‌تواند تجربه رانندگی را با اجازه دادن به AVها برای تصمیم‌گیری بهتر جاده‌ای با استفاده از حسگرها، دوربین‌ها و رادارها ارائه دهد.
  • AV ها همکاری ها و مشارکت های جدیدی را میان استارت آپ های فناوری و سازندگان خودرو برای ساخت نسل بعدی وسایل نقلیه، به اشتراک گذاری منابع، دانش و تجربیات ایجاد می کنند.
  • AV ها با استفاده از برقی شدن وسایل نقلیه، زندگی پایدار را ارائه می دهند.

آینده وسایل نقلیه خودران

  • ارزش بازار AV در سال 2019 حدود 54.23 میلیارد دلار بود. گزارش گراند ویو تخمین می زند که ارزش گذاری تا سال 2027 با 63.5 درصد CAGR به ارتفاعات جدیدی به بیش از 600 میلیارد دلار خواهد رسید.
  • تحقیقات بازار متفقین پیش بینی می کند تا سال 2030 بیش از 4.2 میلیون وسیله نقلیه خودران در سراسر جهان وجود داشته باشد.
  • Accenture می گوید کاهش تصادفات، سوخت و زمان تأثیر اقتصادی مثبتی تا 800 میلیارد دلار در سال خواهد داشت.

فرصت های شغلی

نوآوری در صنعت خودرو سازندگان و شرکت‌های فناوری را گرد هم می‌آورد و فرصت‌های زیادی برای افراد وجود دارد تا به حرفه‌ای محبوب تبدیل شوند.

  • مهندس خودروی خودران
  • مهندسین رباتیک
  • مهندس سیستم های ادراک،
  • توسعه دهندگان سیستم های ایمنی

مهارت های مورد نیاز

مشتاقانی که خواهان شغلی در بخش AV هستند باید دانش کاملی از مهارت‌های اصلی مانند روباتیک، یادگیری ماشین، پردازش تصویر و سیستم‌های تعبیه شده به دست آورند.

مهارت های افزودنی

مجموعه مهارت‌های اضافی برای از بین بردن مشاغل در بخش AV عبارتند از توسعه نرم‌افزار، ترکیب حسگر، دانش نظارتی و مهندسی ایمنی.

برای آموزش هوش مصنوعی به کانال مهندس حمید تدینی در یوتیوب بپیوندید

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -وسائل نقلیه خودران

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا