اینترنت اشیاهوش مصنوعی

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -هایپراتوماسیون

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -هایپراتوماسیون یک رویکرد پیشرفته است که شامل هوش مصنوعی (AI) با فناوری های مرتبط مانند اینترنت اشیاء (IoT)، اتوماسیون فرآیندهای رباتیک، یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل پیشرفته است که به شرکت ها کمک می کند فرآیندهای تجاری را خودکار کنند.

 هایپراتوماسیون ویژگی های هیجان انگیزی را ارائه می دهد که در زمان های اخیر در اخبار مطرح شده است.

 افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها، تصمیم گیری دقیق، مقیاس پذیری در سطح بالا و مزیت رقابتی توسط اتوماسیون فوق العاده، روند کسب و کار بسیاری از شرکت های بزرگ را در روزهای آینده بهبود می بخشد.

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -هایپراتوماسیون
فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -هایپراتوماسیون

گرایش های ابر اتوماسیون

 • تغییر نیروی کار با استفاده از فناوری‌های آینده‌نگر مانند AI، ML و RPA که از دستورالعمل‌های از پیش تعریف‌شده برای انجام عملیات تجاری استفاده می‌کنند و مداخلات دستی را کاهش می‌دهند.
 • اتوماسیون فرآیند رباتیک به طور قابل توجهی بر زندگی روزمره تأثیر می گذارد و بسیاری از خانواده ها را برای انجام فعالیت های روزانه مانند تمیز کردن خانه، پخت و پز و غیره تحت تأثیر قرار می دهد.
 • پذیرش پایدار بیش از حد اتوماسیون، ادغام فن‌آوری‌ها برای دستیابی به تأثیر مثبت تنها در هنگام استفاده از اتوماسیون است، که اتوماسیون بیش از حد را که بر نیروی انسانی تأثیر می‌گذارد، کاهش می‌دهد.

آینده هایپر اتوماسیون

 • گزارش PwC در مورد هوش مصنوعی جهانی تخمین زده است که هوش مصنوعی با افزایش 26 درصدی رشد تا سال 2030، 15.7 تریلیون دلار درآمد ایجاد خواهد کرد.
 • صنعت هایپراتوماسیون می تواند تا سال 2031 به رشد بازار 46.4 میلیارد دلاری با CAGR 22 درصدی دست یابد.
 • تا سال 2024، کارشناسان تخمین می زنند که حداقل 64 درصد از سازمان های بزرگ از نوعی از اتوماسیون بیش از حد برای انجام فرآیندهای تجاری استفاده می کنند و انتظار عملکرد مثبت را دارند.

فرصت های شغلی HyperAutomation

هایپراتوماسیون یک صنعت فناوری اطلاعات است که به سرعت در حال رشد است و به متخصصان ماهر با مهارت های فنی قوی نیاز دارد.

 در اینجا برخی از فرصت های شغلی معروف هایپر اتوماسیون ذکر شده در پورتال های شغلی مختلف ذکر شده است:

 • معمار هایپراتوماسیون
 • تحلیلگر اتوماسیون فرآیند
 • مهندس AI/ML
 • توسعه دهنده RPA
 • کارشناس ادغام / مهندس
 • کارشناس مدیریت تغییر

مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به متخصص هایپر اتوماسیون

با در نظر گرفتن پورتال های شغلی محبوب در سطح جهانی مانند Indeed، Naukri و پلتفرم های مشابه دیگر، مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص اتوماسیون فوق العاده شامل سیستم های هوشمند مدیریت فرآیند کسب و کار (iBPMS)، اتوماسیون فرآیند روباتیک (RPA) و نحوه ادغام این فناوری های پیشرفته است. با Ai و ML.

 تجزیه و تحلیل داده ها و مهارت های مدیریت داده های بزرگ به تصمیم گیری بهتر در حین پیاده سازی هایپر اتوماسیون در شرکت های داده محور کمک می کند.

مهارت های افزونه هایپر اتوماسیون

یادگیری مستمر، سازگاری، مدیریت پروژه و طراحی تجربه کاربر چند مهارت اضافی هستند که یک متخصص اتوماسیون فوق العاده می تواند داشته باشد.

برای آموزش هوش مصنوعی به کانال مهندس حمید تدینی در یوتیوب بپیوندید

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -هایپراتوماسیون

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا