دیجیتالفناوریهوش مصنوعی

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -فناوری بلاک چین

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -فناوری بلاک چین به دلیل ساختار قوی و ویژگی‌های باکیفیت، به ستون فقرات بسیاری از برنامه‌های کاربردی با پتانسیل بالا تبدیل شده است.

 یک شبکه غیرمتمرکز که امنیت بالا، شفافیت و اعتماد افزایش یافته را با سیستم دفتر، قراردادهای هوشمند، و توانایی ردیابی تراکنش‌ها با شفافیت، کمک به مدیریت مالی، زنجیره تامین و صنعت بانکداری فراهم می‌کند،

این بلاک چین را به قوی‌ترین و آینده‌نگرترین روند فناوری تبدیل کرد. دهه. حرکت سریع و هیاهوی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) یکی دیگر از جنبه‌های هیجان‌انگیز بلاک چین است که به NFT‌ها با دارایی‌های دیجیتال منحصر به فرد برای هنرهای دیجیتال، کلکسیون‌ها و محتوای آنلاین کمک می‌کند. 

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -فناوری بلاک چین
فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -فناوری بلاک چین

روندهای بلاک چین در سال 2024

  • DeFi – امور مالی غیرمتمرکز با ظهور بلاک چین به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید و به صنعت مالی کمک می کند تا خدمات پیچیده تری ارائه دهد.
  • CBDC ها – ارزهای دیجیتال بانک مرکزی به کشورها اجازه می دهند ارزهای دیجیتال خود را با پشتیبانی بانک های مرکزی خود آزمایش کنند، جایی که بلاک چین به امنیت و کارایی کمک می کند.
  • قراردادهای هوشمند، ادغام اینترنت اشیا، همگرایی هوش مصنوعی و افزایش حریم خصوصی در اینترنت، هیجان‌انگیزترین روندهای بلاک چین در سال 2024 هستند.

آینده بلاک چین

  • گراند ویو ریسرچ که در مورد ارزش بازار آن صحبت می کند، بیان می کند که با CAGR استثنایی 80 به علاوه بین سال های 2020 تا 2028، بلاک چین به 394.6 میلیارد دلار خواهد رسید.
  • Markets And Markets پیش بینی می کند که سهم بلاک چین در صنعت بانکداری از 1.2 میلیارد دلار در سال 2018 به 23.3 میلیارد دلار در سال 2023 افزایش یابد.
  • رشد راه‌حل‌های بلاک چین سازمانی، ابتکاراتی مانند رای‌گیری و تأیید هویت، و افزایش DeFi، آینده‌ای عالی را برای بلاک چین در آینده نشان می‌دهد.

فرصت های شغلی

با هدف ایجاد یک شغل در بلاک چین، می توانید بخواهید در هر یک از این نقش های شغلی معروف، که شامل توسعه دهنده بلاک چین، معمار راه حل بلاک چین، توسعه دهنده قرارداد هوشمند و مشاور بلاک چین می شود، شوید.

مهارت های مورد نیاز

برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه ای در بلاک چین، باید دانش خوبی از رمزنگاری، قراردادهای هوشمند، پلتفرم های بلاک چین (اتریوم، هایپرلجر) و برنامه نویسی (Solidity، جاوا اسکریپت) داشته باشید.

مهارت های افزودنی

علاوه بر مهارت‌های اصلی، درک امور مالی و بانکداری، دانش نظارتی و محاسبات توزیع‌شده به سرعت شانس شما را برای تبدیل شدن به یک حرفه‌ای موفق در بلاک چین افزایش می‌دهد.

با شرکت در دوره آنلاین و رایگان هوش مصنوعی، شغل خود را ارتقا دهید

فناوری هایی برای ارتقای مهارت شغلی -فناوری بلاک چین

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا