صنعتفناوری

فناوری صنعتی چیست؟

فناوری صنعتی چیست؟ -تعریف فناوری صنعتی به اندازه کافی آسان است: زمینه ای از مطالعه که به بهبود بهره وری، سودآوری و ایمنی فرآیندهای صنعتی از طریق استفاده از فناوری مهندسی و تولید اختصاص دارد.

 انواع فناوری صنعتی شامل فرآیندهای شیمیایی، مکانیکی و الکتریکی است که به تولید کمک می کند.  

با این حال، تعیین نقش یک تکنسین صنعتی بسیار دشوارتر است. تکنسین های صنعتی موقعیت های مختلفی را در صنایع تولیدی، مهندسی و مراقبت های بهداشتی و سایر صنایع اشغال می کنند.

 برای تعریف بیشتر فناوری صنعتی، نگاهی دقیق‌تر به فن‌آوران صنعتی و نقش آنها در بهبود فرآیندهای صنعتی خواهیم داشت.

ما همچنین بررسی خواهیم کرد که چگونه یک مدرک لیسانس یا مدرک لیسانس از دانشگاه پرمین حوضه تگزاس می تواند مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت شغلی را به شما القا کند.

 مدارک و آموزش مناسب برای پیشرفت، به ویژه برای حرفه ای ها با مجموعه مهارت های گسترده ای مانند تکنولوژیست های صنعتی بسیار مفید است.

صنعت تولید

 انواع فناوری صنعتی شامل فرآیندهای شیمیایی، مکانیکی و الکتریکی است که به تولید کمک می کند.  
 انواع فناوری صنعتی شامل فرآیندهای شیمیایی، مکانیکی و الکتریکی است که به تولید کمک می کند.  

در صنعت تولید، فناوران صنعتی چالش منحصر به فرد مدیریت فرآیندها و افراد را دارند.

 به این ترتیب، آنها به یک آموزش جامع نیاز دارند که بتواند آنها را با مهارت های فنی یک مهندس و مهارت های رهبری یک مدیر عملیات توانمند کند.

 توانایی تکیه بر حمایت یک تیم موثر ضروری است، به ویژه در صنعتی که به دلیل محدودیت های بودجه، زمان و منابع شناخته شده است.

دانشجویان UT Permian Basin این گزینه را دارند که لیسانس علمی آنلاین در فناوری صنعتی یا لیسانس آنلاین هنرها و علوم کاربردی در فناوری صنعتی را دنبال کنند .

 هر دو برنامه کاملاً ناهمزمان، دانش آموزان را برای نقش های تصمیم گیری در سازمان خود آماده می کنند. با این حال، هر دو دوره اهداف کمی متفاوت دارند.

لیسانس UT Permian Basin در فناوری صنعتی با در نظر گرفتن متخصصان مشتاق و فعلی طراحی شده است.

 در مقابل، برنامه لیسانس هنرهای کاربردی و علوم ما در فناوری صنعتی به افراد دارای مدرک کاردانی علمی کاربردی مسیری مستقیم به مدرک لیسانس می دهد و می تواند برای حرفه ای هایی که به دنبال پیشرفت حرفه خود در صنعت انرژی هستند، طراحی شود.

 فن‌آوری‌های تولید پایه که در هر دو برنامه تحت پوشش قرار می‌گیرند، شامل فرآیندهای ساخت فلزات، جداسازی پلاستیک‌ها و آماده‌سازی مواد کامپوزیتی است.

صنعت بهداشت و درمان

فناوری در حال دگرگونی ارائه خدمات ضروری در صنعت مراقبت های بهداشتی است.

 به لطف پیشرفت هایی مانند پرونده الکترونیک سلامت، متخصصان پزشکی به دانشی دسترسی بی سابقه ای دارند که می تواند به آنها در ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری ها و مراقبت از افراد و خانواده ها کمک کند.

 این صنعت به نام افزایش دسترسی به خدمات بهداشتی و ارتقای کیفیت آنها به مرزبندی ها معروف است.

 فن‌آوران صنعتی، با استعدادی که برای بهبود فرآیندها دارند، در زمینه مراقبت‌های بهداشتی در خانه هستند. مشاغل بالقوه عبارتند از:

  • مدیر بیمارستان
  • مدیر عملیات
  • مدیر تاسیسات

لیسانس آنلاین هنرها و علوم کاربردی UT Permian Basin در رهبری مراقبت‌های بهداشتی ، مهارت‌های مورد نیاز برای اطمینان از ارائه خدمات مؤثر و غلبه بر محدودیت‌های بودجه، زمان و منابع در سازمان‌های بهداشتی را به متخصصان ارائه می‌دهد.

 برنامه آنلاین ما که برای متخصصان کار با دانشیار علوم کاربردی طراحی شده است، دانش آموزان را برای نقش های رهبری آماده می کند، جایی که توانایی های تصمیم گیری و حل مسئله آنها اغلب مورد استفاده قرار می گیرد.

 مشاغل بالقوه عبارتند از:

  • مهندس صنایع
  • ناظر کیفیت
  • مدیر زنجیره تامین

صنعت نفت

حوضه پرمین یکی از پرمخاطب ترین میادین نفتی جهان است. تولید که در سال 2020 به دلیل کووید-19 کاهش یافت، اکنون در حال افزایش است و تعداد مشاغل شکستگی هیدرولیک اکنون از مارس 2020 فراتر رفته است.

مهارت های ریاضی، علوم و مهندسی که باعث می شود فن شناسان صنعتی در زمینه های دیگر ارزش زیادی داشته باشند.

آنها در صنعت نفت ضروری هستند، به همین دلیل است که UT Permian Basin گواهینامه فارغ التحصیلی برای کمک به افراد برای سرمایه گذاری در رونق نفت ایجاد کرد.

گواهینامه آنلاین UT Permian Basin در زمینه فناوری نفت ، درک عمیق تری از فناوری مورد استفاده در صنعت نفت را به متخصصان ارائه می دهد.

 به عنوان مثال، دوره آنلاین ما ، فناوری حفاری، اصول و فناوری‌های حفاری گل، هوا و گاز را در میان موضوعات دیگر پوشش می‌دهد.

 این گواهی را می توان به لیسانس هنرهای کاربردی و علوم در فناوری صنعتی دانشجو اضافه کرد و فارغ التحصیلان را از همتایان خود متمایز کرد.  

در UT Permian Basin را به روی امکانات جدید باز کنید

تکنولوژی صنعتی چیست؟ این بهبود فرآیندهای صنعتی است، اما بیش از این است. این راهی برای شماست تا درها را به روی فرصت های شغلی جدید باز کنید.

 به جای اینکه به یک شغل یا یک صنعت وابسته بمانید، می توانید به یک حرفه ای قوی تر تبدیل شوید که قادر به پیشرفت در زمینه های مختلف باشد.  

UT Permian Basin چندین گزینه مدرک آنلاین را ارائه می دهد که با در نظر گرفتن حرفه ای هایی مانند شما طراحی شده اند.

 دوره ها 100% آنلاین و ناهمزمان هستند که به شما امکان می دهد با سرعت خود در برنامه پیشرفت کنید. کلاس‌های مجازی توسط کارشناسان صنعت با سال‌ها تجربه هدایت می‌شوند و تحت نظارت آنها، دانش شما در زمینه‌های خلاقیت و حل مسئله، ارتباطات شفاهی و کتبی و اصول مهندسی و ساخت گسترش می‌یابد.

علاقه مند به توسعه مهارت های فنی و مدیریتی خود هستید؟ برای یکی از برنامه‌های فناوری صنعتی آنلاین UT Permian Basin استفاده کنید و مجموعه‌ای از مهارت‌های مورد نیاز در صنایع مختلف را توسعه دهید.

منابع:
https://www.forbes.com/sites/davidblackmon/2021/04/24/oil-boom-2021-where-it-currently-stands/?sh=32d75662f716

فناوری صنعتی چیست؟

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا