طالع بینی

طالع بینی چیست؟

طالع بینی چیست؟ پاسخ اجمالی به این سوال که طالع بینی چیست; طالع بینی تأثیر سیارات و ستارگان را بر مردم تفسیر می کند.

 طالع بینی که از ابتدای تاریخ بشر وجود داشته است، رشته ای است که اعتقاد بر این است که امروزه هیچ ارزش علمی ندارد.

    طالع بینی سرنوشت نیست، همه چیز دست خود آدم است. طالع بینی دوره ها را بررسی می کند، مناطقی از فرصت ها، زمان های خوش شانس، مناطقی در نمودار زایمان شما را نشان می دهد که شما را محدود می کند، شما را مجبور می کند و به تاخیر می اندازد.

طالع بینی چیست؟
طالع بینی چیست؟

 در نهایت، اینکه چگونه عمل می کنید و چه کاری انجام می دهید، همه در اختیار شماست.

 اگر در دوره‌های خوش شانسی که سیارات جنبه‌های خوبی ایجاد می‌کنند دور هم بنشینید و کاری انجام ندهید، ممکن است این فرصت‌ها را از دست بدهید.

 به همین ترتیب، اگر در دوره هایی که سیارات اثرات چالش برانگیزی دارند، تلاش و اراده لازم را از خود نشان دهید، می توانید بر همه دشواری ها غلبه کنید و قدرتی را در درون خود آشکار کنید که حتی از آن آگاه نیستید.

     طالع بینی یکی از مؤثرترین ابزارهایی است که انسان ها از آغاز جهان در جنگ «وجود» خود علیه طبیعت استفاده کرده اند.

 طالع بینی «علمی» است که در نتیجه تلاش انسان اول برای کنترل بلایای طبیعی که عموماً از آسمان می آمدند پدیدار شد و اعتقاد بر این است که امروزه هیچ ارزش علمی ندارد.

    اساس طالع بینی استدلال و استقراء با نمادها است. به لطف طالع بینی که با بسیاری از شاخه های دیگر علم ارتباط دارد، شخصیت، زندگی، پتانسیل های کشف نشده، عادات ریشه دار، مشکلات جسمی، توانایی ها و پویایی در آینده به راحتی با تفسیر نمودار تولد مشخص می شود.

    بر خلاف بسیاری دیگر، جامع ترین مطالعات ممکن در سایت ما برای شما گردآوری شده است.

 “مقالات طالع بینی” که با مشارکت تجربه طولانی و کتابشناسی گسترده تهیه شده است، به شما کمک می کند تا خود را بشناسید، نقاط قوت خود را توسعه دهید، بر نقاط ضعف خود غلبه کنید و روابط رضایت بخش تری برقرار کنید و بهبود بخشید.

طالع بینی چیست؟
مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا