صنعت

دسترسی سریع تر به داده های دستگاه

دسترسی سریع تر به داده های دستگاه -Eplan eStock  به شرکت‌ها امکان دسترسی به مدیریت متمرکز دستگاه در Eplan Cloud را می‌دهد، همکاری را ساده‌تر می‌کند و زمان هماهنگی و ناپیوستگی رسانه‌ها را کاهش می‌دهد.

دسترسی سریع تر به داده های دستگاه
دسترسی سریع تر به داده های دستگاه

Eplan eStock – سیستم مدیریت دستگاه مبتنی بر ابر در پلتفرم Eplan – به کاربران امکان می دهد داده های دستگاه را مستقیماً در یک مرورگر مدیریت و نگهداری کنند، از جمله ولتاژ، جریان، برگه داده و تعیین قطعات.

 آنها قبلاً از نسخه 2023 به داده های ذخیره شده در آنجا دسترسی داشته اند. همه اینها همکاری را آسان تر می کند و زمان هماهنگی و ناپیوستگی رسانه ها را کاهش می دهد.

بنابراین، داده‌ها سازگارتر و با کیفیت‌تر هستند – در نهایت، نیازی به ورود چندگانه داده وجود ندارد. این امر با در نظر گرفتن تمام استانداردهای مورد نیاز در کیفیت پروژه نیز منعکس می شود.

اکنون چند نوآوری مهم اضافه شده است: دستگاه ها را می توان از پورتال داده Eplan به eStock وارد کرد.

 هنگام انجام اولین ضربه های کلید برای ورودی، کاربران همه دستگاه ها را در پایگاه داده خودشان و همچنین تمام دستگاه های مربوطه برای جستجو در پورتال داده Eplan مشاهده می کنند.

 سپس کاربران می توانند دستگاه مورد نظر را در همان پنجره باز کرده و در صورتی که قبلاً نبوده است، آن را با یک یا دو کلیک وارد کنند.

هنگامی که موارد از پورتال داده به Eplan eStock منتقل می‌شوند، نرم‌افزار در ابتدا یک نسخه پیش‌نویس ایجاد می‌کند – به این معنی که داده‌های دستگاه قبلاً تأیید شده به‌طور خودکار «بازنویسی نمی‌شوند» اما ذخیره باید به‌طور فعال توسط کاربر تأیید شود – یعنی پذیرفته شود.

 بنابراین، کاربران می توانند قبل از تأیید نسخه پیش نویس و در واقع استفاده از دستگاه در پروژه، داده ها را اضافه کنند و/یا تغییراتی در آن ایجاد کنند.

مزیت عملی دیگر دسترسی کاربران به بیش از 1.5 میلیون مجموعه داده دستگاه در eStock با ادغام مستقیم جدید به Eplan Data Portal است.

 سازندگان قطعات درگیر در پورتال داده، داده های جدید و/یا به روز شده را به صورت مداوم آپلود می کنند و مجموعه داده های دستگاه به طور مداوم در حال افزایش است.

 توسعه دهندگان Eplan همچنین هنگام استفاده از داده های ابری به کارایی توجه کرده اند و این سیستم فقط تغییرات داده ها را بر اساس آخرین باری که به eStock دسترسی داشته است را در یک رایانه محلی بارگیری می کند که به طور قابل توجهی سرعت دسترسی به داده ها را افزایش می دهد.

افزایش عملکرد دیگری نیز به نفع کاربران است – در پلتفرم Eplan 2024، جابجایی بین منبع پایگاه داده محلی و مجموعه eStock مبتنی بر Eplan Cloud سریع و آسان است.

 این همچنین به کاربران امکان صرفه جویی در زمان و حتی سهولت بیشتر در استفاده را می دهد.

Eplan eStock، سیستم مدیریت داده های دستگاه متمرکز در فضای ابری، همکاری را ساده می کند.

 حق حاکمیت داده ها همیشه در اختیار شرکت یا کاربر است که کیفیت و سطح دسترسی را خودشان تعیین می کنند.

 استانداردها را می توان به راحتی و به طور جامع از طریق مدیریت حقوق پیاده سازی کرد.

 دسترسی به مدیریت متمرکز دستگاه در فضای ابری برای کاربران Eplan با مجوز اشتراک برای Eplan Platform 2023 بدون هزینه اضافی در دسترس است.

دسترسی سریع تر به داده های دستگاه

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا