گیاه درمانی

داروهای گیاهی برای سوزش سر دل

داروهای گیاهی برای سوزش سر دل- برخی افراد گیاهان دارویی و سایر داروهای طبیعی را برای درمان علائم سوزش سر دل مفید می دانند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

داروهای شنوایی برای سوزش سر دل

بابونه . یک فنجان چای بابونه ممکن است اثر تسکین دهنده ای بر دستگاه گوارش داشته باشد. افراد مبتلا به آلرژی به ابروسیا ممکن است به بابونه واکنش نشان دهند.

زنجبیل . ریشه گیاه زنجبیل یکی دیگر از داروهای گیاهی شناخته شده برای کمک به گوارش است. قرن هاست که به عنوان یک داروی عامیانه برای سوزش سر دل استفاده می شود.

شیرین بیان . شیرین بیان در چندین مطالعه موثر بوده است.

 گفته می شود که شیرین بیان پوشش مخاطی مری را افزایش می دهد و به آن کمک می کند در برابر اثرات تحریک کننده اسید معده مقاومت کند.

 شیرین بیان دگلیسیریزینه یا DGL به شکل قرص یا مایع موجود است.

سایر درمان های طبیعی بسیاری از داروهای «طبیعی» دیگر در طی قرن‌ها برای درمان سوزش سر دل استفاده شده‌اند، اما شواهد علمی کمی برای تأیید اثربخشی آنها وجود دارد.

 گفته می شود که گیاه گربه ای، رازیانه، ریشه گل ختمی و چای پاپایا به هضم غذا کمک می کنند و سوزش سر دل را متوقف می کنند.

 برخی از مردم پاپایای تازه را به عنوان کمک کننده هضم می خورند. برخی دیگر سه بار در روز به آب سیب زمینی خام سوگند یاد می کنند. 

داروهای گیاهی برای ایمنی و اثربخشی توسط دولت فدرال آزمایش نمی شوند.

 آنها توسط FDA تایید نشده اند و مجبور نیستند همان استانداردهایی را که داروها برای تولید و بسته بندی دارند رعایت کنند.

داروهای گیاهی برای سوزش سر دل

منبع


مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا