اینترنت اشیافناوریهوش مصنوعی

بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک

 • بر اساس نوع شرکت: ردیف 1–49%؛ ردیف 2-37٪؛ و ردیف 3-14٪
 • بر اساس تعیین: مدیران سطح C-55٪; مدیران – 27%؛ و دیگران – 18٪
 • بر اساس منطقه: آمریکای شمالی – 32%؛ اروپا – 32%؛ آسیا و اقیانوسیه – 16%؛ آمریکای لاتین – 7٪؛ خاورمیانه – 10%؛ و آفریقا – 3٪

بازیگران اصلی در بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک عبارتند از DJI (چین)، Parrot Drone SAS (فرانسه)، Israel Aerospace Industry Ltd. (اسرائیل)، AeroVironment، Inc. (ایالات متحده)، و Lockheed Martin Corporation (ایالات متحده) و همچنین جمهوری اسلامی ایران .

این شرکت ها دارای شبکه های توزیع قوی در تجارت لجستیک در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه و سایر مناطق هستند که به نوبه خود تقاضا برای تحویل آخرین مایل و تحویل بسته های پهپادی را افزایش می دهند.

پوشش تحقیقاتی
این گزارش تحقیقاتی بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را بر اساس چندین معیار به بخش‌های مختلف طبقه‌بندی می‌کند. این بخش ها عبارتند از:

 • پلتفرم: بازار در بخش های عمرانی و تجاری و دفاعی و دولتی طبقه بندی می شود.
 • کاربرد: بخش های این دسته شامل برنامه های کاربردی نظامی، تجاری، دولتی و قانونی و مصرف کننده است.
 • نوع: بازار بیشتر به انواع پهپادهای بال ثابت، بال چرخشی و هیبریدی تقسیم می شود.
 • نحوه عملکرد: بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک بر اساس نحوه عملکرد هواپیماهای بدون سرنشین به دسته‌های کنترل از راه دور، اختیاری خلبانی و کاملاً مستقل تقسیم می‌شود.
 • منبع انرژی: پهپادهای موجود در بازار بر اساس منابع انرژی خود به دسته‌های سوخت‌رسان و باتری‌دار دسته‌بندی می‌شوند.
 • مناطق جغرافیایی: این گزارش بازار پهپادهای کوچک را در مناطق مختلف از جمله آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا تحلیل می‌کند.

دامنه گزارش شامل جزئیات جامعی در مورد عوامل کلیدی مؤثر بر رشد بازار پهپادهای کوچک، از جمله رانندگان، محدودیت‌ها، چالش‌ها و فرصت‌ها است.

علاوه بر این، این گزارش تجزیه و تحلیل کاملی از بازیگران اصلی صنعت انجام می‌دهد، بینش‌هایی در مورد پروفایل‌های تجاری، راه‌حل‌ها و خدمات ارائه‌شده، استراتژی‌های کلیدی، و همچنین مشارکت آن‌ها در قراردادها، سرمایه‌گذاری‌های مشترک، مشارکت‌ها، توافق‌نامه‌ها، خریدها و راه‌اندازی محصولات جدید مرتبط با آن‌ها ارائه می‌کند.

به بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک علاوه بر این، این گزارش شامل تجزیه و تحلیل رقابتی استارت آپ های نوظهور در اکوسیستم بازار پهپادهای کوچک است.

دلایل خرید این گزارش
انتظار می رود این گزارش به رهبران بازار / تازه واردان کمک کند تا اطلاعاتی در مورد نزدیکترین تقریب اعداد درآمد برای کل بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک و بخش های آن داشته باشند.

همچنین انتظار می‌رود این مطالعه اطلاعات منطقی منطقه‌ای را در مورد بخش‌های صنعتی نهایی، که در آن از پهپادهای کوچک استفاده می‌شود، ارائه دهد.

هدف این گزارش کمک به ذینفعان برای درک چشم‌انداز رقابتی بازار، کسب بینش برای بهبود موقعیت کسب‌وکارشان و برنامه‌ریزی استراتژی‌های مناسب برای ورود به بازار است.

همچنین انتظار می‌رود این گزارش به آنها کمک کند تا نبض بازار را درک کنند و اطلاعاتی در مورد محرک‌های کلیدی، محدودیت‌ها، چالش‌ها و فرصت‌های مؤثر بر رشد بازار در اختیارشان بگذارد.

این گزارش بینش هایی را در مورد نکات زیر ارائه می دهد:

 • نفوذ در بازار: اطلاعات جامع در مورد پهپادهای کوچک ارائه شده توسط بازیگران برتر بازار
 • توسعه محصول/نوآوری: بینش دقیق در مورد فناوری های آینده، فعالیت های تحقیق و توسعه، و راه اندازی محصول جدید در بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک
 • توسعه بازار: اطلاعات جامع در مورد بازارهای پرسود – این گزارش بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را در مناطق مختلف تجزیه و تحلیل می کند.
 • تنوع بازار: اطلاعات جامع در مورد محصولات جدید، جغرافیای استفاده نشده، تحولات اخیر و سرمایه گذاری در بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک
 • رشد بازار: حمایت از مقررات و ابتکارات دولتی برای هدایت رشد بازار در آینده نزدیک
 • ارزیابی رقابتی: ارزیابی عمیق از سهم بازار، استراتژی‌های رشد، محصولات و قابلیت‌های تولیدی بازیگران پیشرو در بازار پهپادهای کوچک

ون سرنشین نظامی وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین غیرنظامی

بازار هواپیماهای بدون سرنشین کوچک

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا