فناوریهوش مصنوعی1

آیا AI پین جایگزین گوشی ها خواهد شد

آیا AI پین جایگزین گوشی ها خواهد شد – Humane پین AI با پشتیبانی از GPT-4 را معرفی کرد

 1. پس از ماه ها کار، Humane دستگاه پین ​​هوش مصنوعی خود را با پشتیبانی از هوش مصنوعی معرفی کرد.
 2.  این دستگاه 699 دلاری که از دو قسمت تشکیل شده است را می توان با باتری استفاده کرد که به صورت مغناطیسی به لباس یا سطوح دیگر متصل می شود.
 3. Humane توضیح داد که پس از خرید پین هوش مصنوعی، یک شماره تلفن به کاربر اختصاص داده می شود و با پرداخت هزینه اضافی 24 دلار در ماه، پوشش داده را از طریق شبکه قراردادی ارائه می دهد. این شرکت اعلام کرد که این دستگاه در اوایل سال 2024 به فروش می رسد و پیش فروش آن از 16 نوامبر آغاز می شود.Humane توضیح داد که پس از خرید پین هوش مصنوعی، یک شماره تلفن به کاربر اختصاص داده می شود و با پرداخت هزینه اضافی 24 دلار در ماه، پوشش داده را از طریق شبکه قراردادی ارائه می دهد.
 4.  این شرکت اعلام کرد که این دستگاه در اوایل سال 2024 به فروش می رسد و پیش فروش آن از 16 نوامبر آغاز می شود.
 5. IT CAN DO دوبله فوری، عمران چودری، طراح سابق اپل و یکی از بنیانگذاران Humane در سخنرانی خود در TED نشان داد که پین ​​هوش مصنوعی می تواند فورا ترجمه کند. هوش مصنوعی با انجام ترجمه به زبان مورد نظر با همان تاکید و با استفاده از لحن صدای کاربر، ارتباط را امکان پذیر می کند.IT CAN DO دوبله فوری، عمران چودری، طراح سابق اپل و یکی از بنیانگذاران Humane در سخنرانی خود در TED نشان داد که پین ​​هوش مصنوعی می تواند فورا ترجمه کند.
 6.  هوش مصنوعی با انجام ترجمه به زبان مورد نظر با همان تاکید و با استفاده از لحن صدای کاربر، ارتباط را امکان پذیر می کند.
 7. پشتیبانی شده توسط GPT-4 AI Pin قدرت خود را از پردازنده Snapdragon و پشتیبانی آن را از GPT-4 دریافت می کند. به این ترتیب سیستم عاملی به نام Cosmos می تواند پرس و جوهای کاربر را به سمت ابزارهای مناسب هدایت کند. Humane می گوید دسترسی به ChatGPT در واقع یکی از ویژگی های کلیدی دستگاه است. سیستم عاملی که Cosmos نام دارد به گونه ای طراحی شده است که به طور خودکار درخواست های شما را به سمت ابزارهای مناسب هدایت کند نه اینکه از شما بخواهد برنامه ها را دانلود و مدیریت کنید.پشتیبانی شده توسط GPT-4 AI Pin قدرت خود را از پردازنده Snapdragon و پشتیبانی آن را از GPT-4 دریافت می کند.
 8.  به این ترتیب سیستم عاملی به نام Cosmos می تواند پرس و جوهای کاربر را به سمت ابزارهای مناسب هدایت کند.
 9.  Humane می گوید دسترسی به ChatGPT در واقع یکی از ویژگی های کلیدی دستگاه است.
 10.  سیستم عاملی که Cosmos نام دارد به گونه ای طراحی شده است که به طور خودکار درخواست های شما را به سمت ابزارهای مناسب هدایت کند نه اینکه از شما بخواهد برنامه ها را دانلود و مدیریت کنید.
 11. وزن دستگاه تقریباً 34 گرم و وزن کل آن با تقویت کننده باتری 54 گرم است. اشاره شد که AI Pin می تواند با دوربین داخلی خود عکس های 13 مگاپیکسلی بگیرد و همچنین می تواند در آینده نزدیک با یک به روز رسانی نرم افزاری فیلمبرداری کند.وزن دستگاه تقریباً 34 گرم و وزن کل آن با تقویت کننده باتری 54 گرم است.
 12.  اشاره شد که AI Pin می تواند با دوربین داخلی خود عکس های 13 مگاپیکسلی بگیرد و همچنین می تواند در آینده نزدیک با یک به روز رسانی نرم افزاری فیلمبرداری کند.
آیا AI پین جایگزین گوشی ها خواهد شد

منبع

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا