آموزشبرنامه نویسیهوش مصنوعی

آموزش رایگان و تخصصی هوش مصنوعی توسط یک حرفه ای

اینجا کسب و کارت رو با هوش مصنوعی متحول کن -یاد بگیر چطوری با هوش مصنوعی درآمد کسب کنی

معرفی و آموزش شغل مهندسی Prompt نویسی -درآمد عالی با Prompt Engineering و هوش مصنوعی

با ظهور هوش مصنوعی بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و همچنین بسیاری از مشاغل جدید هم به وجود خواهند آمد.

یکی از مشاغلی که به وجود آمده و در آینده هم بازار کار عالی خواهد داشت، مهندسی Prompt نویسی یا Prompt Engineering می باشد که در حال حاظر درآمد عالی دارد و در آینده هم درخواست برای آن بسیار بیشتر خواهد شد.

پس می توانیم بگوئیم که شروع این شغل از امروز می تواند شرایط خوبی را برای شما در آینده شغلی ایجاد کند.

با هوش مصنوعی اینفلوئنسر مجازی بساز و کسب درآمد کن

اینفلوئنسرها همیشه یکی از اقشار پر درآمد جامعه بوده اند و افراد مختلف با اهداف مختلف شروع به فعالیت در شبکه های مجازی می کنند. شاید شما هم دوست داشته باشید تا این کار را انجام دهید اما از انجام آن خجالت می کشید یا دوست ندارید با تصویر خودتان در مقابل دیگران قرار بگیرید و یا هر دلیل دیگری ازین کار اجتناب می کنید.

هوش مصنوعی به ما کمک میکند تا بتوانیم با استفاده از ترفندهای مختلف شاخ های مجازی درست کنیم و در شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت نمائیم و ازین طریق درآمد زایی کنیم.

ما نحوه استفاده از تکنولوژی Deep Fake را به شما آموزش می دهیم تا از طریق آن بتوانید چهره افراد و شخصیت های مختلف را تغییر دهید و ویدیو های جدید بسازید.

با کانال تلگرامی مهندس حمید تدینی در ارتباط باشید

ترفند های برای یادگیری بهتر و سریعتر هوش مصنوعی

یاد گیری بهتر و سریعتر همواره یکی از دغدغه های افرادی بوده که تمایل زیادی به پیشرفت دارند و همیشه به دنبال روش هایی می گردند که بتوانند یادگیری خود را بهبود ببخشند.

هوش مصنوعی به عنوان یک دستیار عالی به شما کمک میکند تا پروسه های آموزشی و یادگیری خود را بهبود دهید. در صورتی که می خواهید بدانید و یاد بگیرید که این کار را چگونه انجام دهید حتما عضو کانال یوتیوب مهندس حمید تدینی شوید.

ChatGPT را از یک حرفه ای بیاموزید

چیزی که یاد خواهید گرفت

 • مروری بر وضعیت فعلی ChatGPT و فناوری هوش مصنوعی
 • درک رابط ChatGPT و محدودیت ها
 • برنامه های بازاریابی ChatGPT، از جمله پست های وبلاگ، بهینه سازی SEO و بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • استفاده از ChatGPT برای کارهای زبانی مانند ترجمه و خلاصه سازی
 • ChatGPT برای برنامه نویسان و حتی غیر برنامه نویسان برای بهبود ایجاد کد، تعمیر، توضیح و مستندسازی
 • کاربردهای مالی ChatGPT از جمله تجارت الگوریتمی و بک تست

الزامات

 • هیچ چیز مورد نیاز نیست! تنها چیزی که نیاز دارید، تمایل به یادگیری و تمایل به استفاده از فناوری هوش مصنوعی باورنکردنی ChatGPT است!

شرح

با این دوره جامع بیشترین بهره را از ChatGPT و AI ببرید!

در این دوره، نحوه استفاده از ChatGPT در صنایع و برنامه های مختلف را یاد خواهید گرفت. از بازاریابی گرفته تا کار و یادگیری، امور مالی و برنامه نویسی، پتانسیل بی حد و حصر این فناوری پیشرفته را کشف خواهید کرد.

 • در بخش مقدمه، اصول ChatGPT، رابط کاربری و محدودیت های آن را خواهید آموخت. همچنین متوجه خواهید شد که با ظهور ChatGPT و AI، چه مشاغلی ممکن است در خطر باشند.
 • در بخش بازاریابی، نحوه ایجاد پست های وبلاگ، خبرنامه و بهینه سازی سئوی خود را با ChatGPT خواهید آموخت تا بسیار موثرتر باشد . همچنین خواهید فهمید که چگونه از ChatGPT برای بازاریابی رسانه های اجتماعی، تولید تصویر با Dall-E استفاده کنید.
 • در بخش کار/آموزش، نحوه استفاده از ChatGPT برای ترجمه، خلاصه کردن مطالب طولانی، ایمیل نویسی و نامه نگاری را یاد خواهید گرفت . همچنین خواهید فهمید که چگونه ChatGPT می تواند به شما در توضیح مفاهیم پیچیده و جستجوی موثرتر در وب کمک کند.
 • برای برنامه نویسان، یاد خواهید گرفت که چگونه از ChatGPT برای ایجاد کدهای پیچیده، تعمیر کدهای شکسته، توضیح کد و کد سند استفاده کنید.
 • همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه استراتژی های معاملاتی الگوریتمی و بک تست در TradingView با ChatGPT در امور مالی ایجاد کنید. این به شما نشان می دهد که حوزه برنامه ها چقدر قدرتمند و گسترده است.

این دوره برای بازاریابان، برنامه نویسان، متخصصان امور مالی و هر کسی که می خواهد در انقلاب هوش مصنوعی جلوتر باشد، عالی است . همین الان کانال یوتیوب و اینستاگرام مهندس حمید تدینی را فالو کنید و پتانسیل کامل ChatGPT و AI را یاد بگیرید!

این دوره برای چه کسانی است:

 • هر کسی که به دنبال کارآمدتر و موثرتر در کار است.
 • اگر می‌خواهید با استفاده از دستان خود، هیاهوی ChatGPT را درک کنید، عالی است.
 • آژانس های بازاریابی، برنامه نویسان، نویسندگان و غیره که می خواهند بدانند هوش مصنوعی چگونه مشاغل آنها را تصاحب می کند.
 • علاقه مند به پیشرفت حرفه خود از طریق استفاده از فناوری های پیشرفته هستند.
 • متخصصان سئو و بازاریابی که مایلند از ChatGPT استفاده کنند تا در حال حاضر 5 تا 10 برابر مشتریان بیشتری را جذب کنند!
 • مدیران عامل، کارآفرینان و مدیرانی که به دنبال استفاده از هوش مصنوعی و ChatGPT هستند تا تصمیمات تجاری تحصیل‌کرده‌تری در مورد هوش مصنوعی بگیرند.

آموزش رایگان و تخصصی هوش مصنوعی توسط یک حرفه ای

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا