تسلیحاتدیجیتالفناوریهوش مصنوعی

میدان نبرد آینده دیجیتال است

این تعهد یک پارادایم جدید ایجاد کرده است: سرباز پیاده نظام به عنوان یک پلت فرم سلاح کاملاً یکپارچه و گروه به عنوان یک سکوی جنگی.

سربازان باید مجهز به فناوری قابل اعتماد در هر منظره ای باشند که در آن می جنگند، با قابلیت همکاری مبتنی بر معماری باز، ادغام شده در ساختارها برای اقدامات مرگبار و هماهنگ.

چشم انداز یکپارچه

ارتش به یک فرآیند طراحی معماری کاملا یکپارچه برای تجهیز سربازان امروزی نیاز دارد – با انعطاف پذیری برای نوآوری های فردا.

برخلاف دیگر پلتفرم‌های اصلی سلاح‌های میدان نبرد، که شامل معماری یکپارچه و استانداردهای رابط هستند، موجودی سرباز با دستیابی به تجهیزات مختلف – بسیاری از آنها با منابع انرژی، رابط‌ها، استانداردها و رابط‌های مختلف – تکامل یافته است و بار سنگینی را ایجاد می‌کند که می‌تواند سنگین باشد. 100 پوند یا بیشتر.

علاوه بر این، در حالی که تک تک تجهیزات ممکن است قابلیت‌های با تکنولوژی بالا را ارائه دهند، بسیاری از آن‌ها اختصاصی هستند و ارتقاء آنها دشوار است.

نتیجه کلی پیچیدگی، کار لجستیکی و بار فیزیکی را که هر سرباز باید در میدان نبرد حمل کند، افزایش می دهد.

اتخاذ یک چشم انداز کل نگر از معماری های متقابل، روند اکتساب را برای تجهیز سریعتر و یکپارچه تر سربازان پیاده نظام و جوخه ها سرعت می بخشد.

دستیابی به قابلیت همکاری از طریق استانداردهای باز تعریف شده به وضوح از قفل شدن پرهزینه به فناوری اختصاصی جلوگیری می کند و در عین حال بار سرباز را کاهش می دهد و امکان درج سریع فناوری و ارتقاء آن را در یک محیط همیشه در حال تغییر فراهم می کند.

پس از آن ارتش می‌تواند به طور مداوم بهترین فناوری‌ها را از منابع سراسر صنعت ترکیب کند و به سرعت این فناوری‌ها را برای حفظ تطابق مداوم و تعیین‌کننده در میدان نبرد آینده ارتقا دهد.

با استفاده از معماری باز که می تواند به طور یکپارچه در سراسر پلتفرم ها و دامنه ها اتخاذ شود، ارتش آمادگی و انعطاف پذیری را افزایش می دهد.

اتخاذ یک اکوسیستم دیجیتالی، سربازان را قادر می‌سازد تا در طول چرخه حیات ماموریت با استفاده از اطلاعات، ابزارها و تجزیه و تحلیل‌ها در هر مرحله از آموزش، برنامه‌ریزی و تمرین گرفته تا اجرای ماموریت و بینش‌های پس از اقدام، «هم‌زمان با شما تمرین کنند».

همچنین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود و به رهبران این امکان را می دهد که تجهیزات فعلی را به جای تعویض آنها از طریق تأییدیه ها و فرآیندهای وقت گیر، به روز کنند.

این تغییر مستلزم رویکرد جدیدی برای آموزش، برنامه‌ریزی و عملیات و تمرکز بر توسعه سریع‌تر، تدارکات و میدان‌داری فناوری است.

این خواستار راه حل های باز و نوآورانه برای تسلط بر میدان نبرد آینده است – از هم اکنون شروع می شود.

معماری باز برای میدان نبرد آینده

زمان آن فرا رسیده است که ارتش ایالات متحده یک میدان نبرد کاملاً یکپارچه و دیجیتالی ایجاد کند – با استفاده از معماری های امن و باز که به طور یکپارچه سیستم های قدیمی متنوع و فناوری های جدید را به هم متصل می کند.

این چارچوب قابل همکاری از جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل سریع داده‌ها، ارتباطات، تصمیم‌گیری‌های سریع‌تر و عملکرد پیشرفته‌تر – از سطح عقب تا لبه تاکتیکی پشتیبانی می‌کند.

با پیوستن به تحقیق و توسعه (R&D)، عملیات، و شرکای متنوع از شرکت‌های بزرگ گرفته تا پیمانکاران دفاعی غیرسنتی، می‌توانیم مسیر ارتش ایالات متحده را برای دستیابی به مرگ‌باری بیشتر با بقای بالاتر تسریع کنیم.  

مزایای میدان نبرد دیجیتال یکپارچه 

اتصال اطلاعات و عملیات با سیستم‌ها و اجزای یکپارچه و چابک، دفاع ملی ما را تقویت می‌کند و در عین حال مزایایی را برای هر ذینفع فراهم می‌کند:

  • ارتش صاحب راه حل خواهد شد و به بهترین نوآوری های کشور دسترسی خواهد داشت، ادغام را تسریع می کند، هزینه ها را کاهش می دهد و در زمان نیز صرفه جویی می کند.
  • سربازان ماموریت های خود را با هماهنگی و قدرت هماهنگ بالاتر برای افزایش آمادگی و انعطاف پذیری انجام می دهند که منجر به مرگ و میر و بقای بالاتر می شود.
  • خریداران و تصمیم گیرندگان به فناوری مدولار و مقیاس پذیر که اثربخشی را تغییر می دهد، اطمینان خواهند داشت. آنها می توانند به طور مداوم نوآوری داشته باشند در حالی که راه اندازی و آموزش را ساده می کنند.
  • گروه های تحقیق و توسعه یک چارچوب استاندارد و باز برای سرعت بخشیدن به نوآوری خواهند داشت.
  • شرکای نظامی از تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات اصلی گرفته تا پیمانکاران دفاعی کوچک غیرسنتی می‌توانند به چارچوب‌های استاندارد و سازگاری متصل شوند که به نوآوری سرعت می‌بخشد. 

جنگ دیجیتال است

در سراسر زمین، در هوا، زیر دریا و در فضا، میدان جنگ به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود. زمان سلاح جدید است.

اکوسیستم‌های دیجیتال از اجزای کوچک‌تری تشکیل شده‌اند که باید شبکه‌ای شوند – و هیچ ارائه‌دهنده راه‌حل‌هایی نمی‌تواند همه آن را مدیریت کند.

سیستم های قدیمی و اختصاصی باید بتوانند آخرین پیشرفت ها را برای مبارزه با تهدیدات نوظهور یکپارچه کنند.

تدارکات برای پاسخ به چالش های جدید باید سریعتر حرکت کند. ست‌ها، کیت‌ها و لباس‌ها دیگر نباید به برنامه‌های سابقه‌ای مرتبط باشند که در معرض خطر منسوخ شدن قبل از اجرا شدن کامل هستند.

در عوض، تجهیزات قابل ارتقا باید در مقیاس تهیه شوند تا بتوان آنها را در حجم زیاد تولید کرد تا به سرعت در خدمات افزایش یابد.

برای تداوم تطابق بیش از حد، ارتش نیاز به مدرن‌سازی، نوآوری و ادغام دارد و به سربازان اجازه می‌دهد تا با سرعت تسلط پیدا کنند.

چرا ادغام پاسخ است 

میدان نبرد آینده دیجیتال است

ادغام به ارتش این امکان را می دهد که عملکرد امروز را تقویت کند در حالی که راه حل های فردا را طراحی می کند.

رهبران باید فناوری های نوظهور را با استانداردهای یکپارچه، ارتباطات شفاف و فرآیندهای سریعتر مرتبط کنند.

به جای قطعات متفاوت که در لوله‌های اجاق گاز کار می‌کنند، باید با اتصال سربازان خود به سیستم‌ها و ابزارها به روش‌های ایمن و قابل همکاری از طریق معماری‌های باز، نوآوری را تسریع کنیم.

به جای اینکه دفاتر برنامه روی پروژه‌های سفارشی کار کنند، باید تلاش‌ها را در سراسر ارتش هماهنگ کنیم و با صنعت، دانشگاه و رهبران فناوری همکاری کنیم.

علاوه بر این، ارتش به جای محبوس شدن در راه حل های اختصاصی از طریق برنامه های پرهزینه و پرهزینه، باید از تفکرات جدید چابک هم از سوی شرکت های بزرگ و هم پیمانکاران کوچک و غیرسنتی استفاده کند.  

متحد کردن سلاح‌ها، ابزارها و تاکتیک‌ها در اطراف معماری‌های باز و قابل تعامل، به سرباز یک جریان یکپارچه از اطلاعات را می‌دهد که انعطاف‌پذیری بالاتری را با به‌روزرسانی‌های سریع انجام می‌دهد که توسط فرآیندهای چابکی که در سراسر حوزه عملیاتی کار می‌کنند – به روز نگه‌داشتن جوخه‌ها نه تنها برای امروز. چالش‌ها، اما جلوتر از تهدید فردا.

مزایایی برای سربازان، جوخه ها و در سراسر میدان نبرد

سیستم‌ها و استراتژی‌های یکپارچه می‌توانند فرماندهان، جوخه‌ها و سربازان فردی را با مرگ‌باری بیشتر از طریق اکوسیستم متصل از قابلیت‌ها و فناوری‌های دیجیتال توانمند کنند.

در اینجا چند راه وجود دارد که ارتش می تواند یک نیروی انعطاف پذیر در آینده ایجاد کند. 

   میدان نبرد آینده دیجیتال است

1. آموزش و عملیات سرباز را با فناوری همهجانبه ادغام کنید

واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و سایر فناوری‌های فراگیر به سربازان کمک می‌کنند تا مرگ‌باری را با بقای بالاتر افزایش دهند.

سربازان می‌توانند برای چندین رویداد در محیطی تمرین کنند که محیطی را که در آن عملیات می‌کنند تکرار می‌کند، در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند و آموزش زنده را افزایش می‌دهد.

هنگامی که جوخه ها در تئاتر هستند، سیستم های یکپارچه داده های سرباز را برای اطلاع رسانی در مورد آموزش های آینده جمع آوری می کنند – در حالی که تجزیه و تحلیل ها را برای هوش عملی در لبه به نمایش می گذارند.    

VR آموزش ماموریت، برنامه ریزی و بررسی های پس از اقدام را تغییر می دهد. با یک جریان ثابت از داده‌های بیومتریک، فیزیولوژیکی و شناختی که از عملکرد آنها جمع‌آوری شده است، سربازان می‌توانند با تمرین در سناریوهای غوطه‌ورانه واقع بینانه، در حین مبارزه تمرین کنند.

آنها همان تکنیک ها را با استفاده از فناوری سبک و شبکه ای – با حسگرهایی که داده ها را برای آموزش آینده جمع آوری می کنند – در نبرد به کار خواهند برد.

این داده ها همچنین می توانند برای تعیین کمیت افزایش اثربخشی سربازان مورد استفاده قرار گیرند و داده های دقیق تری برای برنامه ریزی استراتژیک ارائه دهند.

ایجاد یک مسیر سریع برای بستن حلقه شرق، مشاهده، تصمیم گیری، عمل (OODA) قبل از اینکه نیروهای دشمن نزدیک به همتا بتوانند مشاهده کنند، هدف اصلی ارتش امروز است.

فعال کردن سرباز برای آموزش در حین مبارزه،  عملکرد سرباز را تقویت می کند و یک حلقه مجازی از بهبود مستمر برای ورود به حلقه OODA حریف را فراهم می کند.

کار خودمان در زمینه توسعه ابزارهای آموزشی تاکتیکی تأیید می‌کند که «عملاً بودن» قبل از مأموریت، اعتماد و شایستگی سربازان را در تئاتر تسریع می‌کند.

از AR برای تمرین، اجرا و پس از عمل استفاده کنید. پوشاندن محتوای دیجیتال در بالای یک محیط دنیای واقعی به سربازان اطلاعات مهمی را در زمانی که هر ثانیه اهمیت دارد می دهد.

همانند VR، سربازان می‌توانند از AR برای آموزش ماموریت‌های خطرناک به‌طور ایمن استفاده کنند، با داده‌های عملکرد فیزیولوژیکی و شناختی که مناطقی را نشان می‌دهد که در آن‌ها به بهبود نیاز است (مثلاً تقویت تمرکز چشم یا کاهش ضربان قلب) در همان حوزه و محیطی که در آن مستقر خواهند شد. یا عمل کنند. 

در طول تمرین برای یک ماموریت واقعی، آن‌ها می‌توانند به استفاده از همان قابلیت AR ادامه دهند و مهارت‌هایی را که در نبرد استفاده خواهند کرد، تقویت کنند.

به عنوان مثال، رهبران می توانند سربازان را برای مأموریت ها از شناسایی اهداف استراتژیک تا کشف مین آماده کنند.

سپس در تئاتر، زمانی که سربازان این مهارت‌ها را انجام می‌دهند، سیستم‌های شبکه‌ای داده‌های فیزیولوژیکی و شناختی را ردیابی می‌کنند در حالی که اطلاعات برای بهبود ارتباطات، عملکرد و آگاهی از موقعیت‌ها به جریان می‌افتد – هوشی سریع‌تر و کاربردی‌تر برای سرعت بخشیدن به تصمیم‌گیری فراهم می‌کند.

پس از آموزش یا نبرد، از داده ها می توان برای اطلاع رسانی جلسه آموزشی بعدی استفاده کرد.

برنامه های AR و VR را می توان برای نقش ها و وظایف خاص طراحی کرد.

به عنوان مثال، فرماندهان در حال حاضر به صورت مجازی برای تجسم اجرای دستورات عملیات چندگانه از طریق برنامه Tabletop Commander ، که یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل را با همکاری از راه دور ترکیب می‌کند، ملاقات می‌کنند.

2. Squads for Mobile, Agile, Coordinated Action در لبه را به هم متصل کنید

سربازان در حال حرکت با دستگاه های سبک، سریع و ایمن که اطلاعات و آگاهی در زمان واقعی را ارائه می دهند، چابک تر و موثرتر خواهند بود.

با استفاده از راه حل های یکپارچه و با فناوری باز، جوخه ها توانایی تصمیم گیری سریع در هر زمان و هر مکان را خواهند داشت. 

قابلیت‌های سربازان را با یک چارچوب یکپارچه که تجزیه و تحلیل را در لبه فناوری ارائه می‌کند، متحد کرده و تقویت کنید.

میدان نبرد آینده دیجیتال است

 ما با همکاری با شرکا، فناوری را برای اثبات کارایی یک راه حل یکپارچه توسعه داده ایم.

چارچوب SmartEdge ما داده‌های حسگر را با استفاده از دستگاه‌های جداگانه انتخاب و پردازش می‌کند تا یک پلتفرم در هر جایی که سرباز سفر می‌کند ایجاد کند.

این شامل یک واحد پردازش حسگر مملو از نرم‌افزار باز است که داده‌ها را در زمان واقعی دریافت و ارسال می‌کند، با حسگرهای ذوب شده که به قابلیت‌هایی مانند دوربین‌ها و مختصات سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) دسترسی دارند. 

از طریق پردازش شبکه‌ای – شبکه‌هایی که با ادغام حسگرها و قابلیت‌ها ایجاد شده‌اند – گروه‌ها تجزیه و تحلیل و اطلاعات را برای افزایش آگاهی موقعیتی در محیط‌های غیرمرتبط دریافت می‌کنند.

در نتیجه، سربازان می توانند در چند ثانیه تصمیماتی برای اقدام سریع برای افزایش مرگ و میر بگیرند.

اطلاعات درون تیم را با بی سیم درون سربازی (ISW) به اشتراک بگذارید.

 با استفاده از استانداردهای باز و غیر اختصاصی، ISW قابلیت‌های استراتژیک مانند موقعیت‌یابی ایمن، انعطاف‌پذیر، ناوبری و زمان‌بندی (PNT) را که در سرتاسر پلت‌فرم‌ها و سیستم‌ها هم‌تراز شده‌اند اجازه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که سربازان می‌توانند به داده‌ها برای حرکت و همگام‌سازی با قطعیت، سرعت و دقت اعتماد کنند.

آنها با نظارت مستمر و پردازش هوش مصنوعی، به طور ایمن از طریق حسگرها و فناوری نوری تعبیه شده در هدست‌هایشان، قدرت خواهند یافت.

3. میدان نبرد آینده را با دارایی های خودمختار شکل دهید 

 میدان نبرد آینده دیجیتال است

از آنجایی که ارتش مالک این معماری باز و یکپارچه خواهد بود، می توان آن را به طور مداوم به روز کرد.

این امکان گسترش سریع به یک میدان نبرد کاملاً یکپارچه را فراهم می کند، جایی که سربازان می توانند با وسایل نقلیه جنگی زمینی و دارایی های خودمختار که به طور مستقل و در عین حال هماهنگ عمل می کنند، ارتباط برقرار کنند.

سربازان دید و استقلال بی‌سابقه‌ای در موقعیت‌های بحرانی به دست خواهند آورد، و تضمین می‌کنند که سلاح نهایی – زمان – را در کنار خود نگه می‌داریم زیرا حلقه OODA دشمن را مختل می‌کنیم. 

هواپیماهای بدون سرنشین، حسگرهای هوابرد، وسایل نقلیه و سایر دارایی‌ها به عنوان کمک‌های مستقل برای کمک به سربازان کمک می‌کنند تا با خطر کمتری مؤثرتر باشند.

به کار معمولی با وسایل نقلیه ای که هنگام احضار می رسند، مینی پهپادهایی که برای نظارت بر دشمنان تحت فرمان زوم می کنند و روبات های خنثی کننده بمب که درها را باز می کنند تا داخل وسایل نقلیه را برای جستجوی مواد منفجره باز کنند، فکر کنید.

عوامل خودمختار می توانند به تکمیل نیروها در میدان کمک کنند و به طور مستقیم به بقای سربازان کمک کنند.

ما همه برای میدان نبرد یکپارچه هستیم

با کمک به هر شاخه نظامی ایالات متحده برای ادغام ماموریت با اجرای طی دهه های گذشته، ما به طور مستقیم شاهد چالش های سیستم های غیر مرتبط، تحقیق و توسعه، سیاست ها و رویه ها بوده ایم.

امروز ما به یگان‌ها کمک می‌کنیم تا تحولات را در تمامی فرماندهی‌های ارتش، از ایستگاه خانگی تا مراکز آموزشی رزمی، سرعت بخشند.

ما شبکه ای از iHub ها را برای ارائه نوآوری در جایی که نیاز است، با مشارکت های مبتکرانه از رهبران فناوری جهانی تا استارت آپ های چابک ایجاد کرده ایم.

کارشناسان ما سیستم‌های جدید و قدیمی را ادغام می‌کنند و خدمات مهندسی فنی-آگنوستیک ارائه می‌کنند و بهترین راه‌حل را برای نیازهای وزارت دفاع جستجو می‌کنند—اگر نتوانیم آن را پیدا کنیم، به ساخت آن کمک خواهیم کرد.

ما اینجا هستیم تا فناوری باز ارائه کنیم که تطابق مداوم را تضمین می کند.

میدان نبرد آینده دیجیتال است

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
منبع
منبع
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا