شرایط استفاده و سلب مسئولیت

به blmak.ir خوش آمدید

هنگام استفاده، دسترسی یا مرور سایت، شما موافقت می کنید که تمام شرایط را بپذیرید. اگر موافق نیستید که از نظر قانونی به تمام شرایط زیر پایبند باشید، لطفاً از دسترسی و/یا استفاده از خدمات خودداری کنید.

ما حق داریم این شرایط یا محتوا یا طراحی یا رابط کاربری سایت را در هر زمان تغییر دهیم. لطفاً این شرایط را مرتباً بررسی کنید زیرا هرگونه تغییر بلافاصله پس از ارسال در سایت مؤثر است.

در نظر گرفته می‌شود که تمام قوانین را خوانده و پذیرفته‌اید.

1. ثبت نام:

دسترسی به اشتراک ما یا برخی از مناطق سایت برای کسانی که قبلاً مشخصات خود را ثبت کرده اند اکیداً ممنوع است.

 برای ثبت نام جدید، نباید از نام یا ایمیل جعلی استفاده کنید یا اطلاعات نادرست ارائه دهید.
در صورت شناسایی هر گونه فعالیت مشکوک، حق حذف یا تعلیق ثبت نام شما در هر زمان را داریم.

2. مالکیت معنوی و استفاده مجاز

سایت یا هر محتوایی از جمله علامت تجاری، نرم افزار، مواد و کلیه اطلاعات متعلق به مجله دانستنی بیلمک است.

 با توجه به این شرایط، شما قرار است از یک مجوز محدود، موقت، قابل لغو و غیر انحصاری برای دسترسی، مرور و استفاده از سایت استفاده کنید.

 شما می توانید از اطلاعات فقط برای استفاده غیرتجاری استفاده کنید.

شما ممکن است:

  1. دانلود یا چاپ هر گونه محتوا یا عصاره به طور سیستماتیک یا منظم یا به گونه ای دیگر برای ایجاد پایگاه داده به صورت الکترونیکی یا کاغذی که شامل تمام یا بخشی از محتوا از سایت ممنوع است.
  2. بازتولید، انتشار مجدد، اصلاح، بایگانی، توزیع، ذخیره، بایگانی یا بهره برداری تجاری از محتوا بدون رضایت کتبی قبلی ما؛ ممنوع
  3. اصلاح یا تطبیق یا ایجاد آثار مشتق شده از محتوا؛ ممنوع
  4. از پیوندهای دریافت شده به این وب سایت به عنوان بخشی از خدمات نظارت بر رسانه های پولی استفاده کنید. ممنوع
  5. به طور سیستماتیک پیوندها را به این وب سایت در داخل یک کسب و کار یا خارج از یک تجارت برای اهداف تجاری ارسال کنید. ممنوع
  6. با استفاده از ربات‌ها، عنکبوت‌ها، خزنده‌ها یا سایر دستگاه‌های خودکار یا هر فرآیند دستی که برای استخراج یا کپی سیستماتیک محتوای وب استفاده می‌شود، داده‌ها را از این وب‌سایت کپی یا استخراج کنید. ممنوع

3. مجوز محدود برای کپی کردن:

مجله دانستنی بیلمک به شما امکان می دهد فقط به سایت دسترسی داشته باشید و از آن استفاده شخصی کنید.

 شما مجاز به دانلود مستقیم یا غیرمستقیم یا تغییر / تغییر / تغییر / اصلاح / تغییر / تغییر / اصلاح / ترجمه / کپی / انتشار / توزیع یا انتشار هر گونه محتوایی در سایت یا هر بخشی از آن نیستید. یا حذف یا عدم نمایش هر یک از برچسب های تبلیغاتی.

با این حال، می توانید عصاره های این صفحات را فقط برای استفاده شخصی/انفرادی و غیرتجاری خود چاپ یا دانلود کنید.

هیچ بخشی از سایت را نمی توان تکثیر کرد یا به وب سایت دیگری منتقل کرد یا در آن ذخیره کرد و همچنین نمی توان هیچ یک از صفحات آن یا بخشی از آن را به شکل الکترونیکی یا غیر الکترونیکی بدون اجازه کتبی قبلی منتشر کرد.

4. عدم استفاده غیرقانونی یا ممنوع:

با ادامه فعالیت در سایت، موافقت می‌کنید که از خدمات برای اهداف غیرقانونی یا ممنوعه توسط این شرایط، شرایط و اعلامیه‌ها استفاده نخواهید کرد.

 در هر صورت که استفاده شما ممکن است به سرور سایت یا شبکه‌های آن آسیب بزند، از کار بیفتد، یا بار بیش از حد ایجاد کند، قرار نیست از خدمات ما استفاده کنید.

دسترسی غیرمجاز از طریق هک، استخراج رمز عبور یا هر وسیله دیگری اکیداً ممنوع است.

شما نباید هر گونه اطلاعاتی را در سایت میزبانی کنید، نمایش دهید، آپلود کنید، تغییر دهید، منتشر کنید، انتقال دهید، به روز کنید یا به اشتراک بگذارید.

5. حذف لینک ها از وب سایت ما

اگر لینکی در وب سایت ما یافتید که به هر دلیلی توهین آمیز است، می توانید هر لحظه با ما تماس بگیرید و به ما اطلاع دهید.

 ما درخواست‌هایی را برای حذف پیوندها بررسی می‌کنیم، اما موظف نیستیم یا مستقیماً به شما پاسخ دهیم.

ما از صحت اطلاعات موجود در این وب سایت اطمینان نمی دهیم. ما کامل بودن یا دقت آن را تضمین نمی کنیم.

 همچنین قول نمی دهیم که مطمئن شویم که وب سایت در دسترس باقی می ماند یا مطالب موجود در سایت به روز نگه داشته می شوند.

6. پیوند دادن به محتوای ما:

سازمان های زیر ممکن است بدون تایید قبلی کتبی به وب سایت ما پیوند دهند:

  • سازمان های دولتی؛
  • موتورهای جستجو؛

توزیع‌کنندگان دایرکتوری آنلاین ممکن است به وب‌سایت ما پیوند دهند، همانطور که به وب‌سایت‌های سایر مشاغل فهرست‌شده پیوند می‌دهند.

این سازمان‌ها ممکن است به صفحه اصلی ما، به نشریات، یا سایر اطلاعات وب‌سایت ما پیوند بزنند تا زمانی که پیوند: (الف) به هیچ وجه فریبنده نباشد. (ب) به دروغ دلالت بر حمایت، یا تأیید طرف پیوند دهنده و محصولات و/یا خدمات آن ندارد. و (ج) در چارچوب سایت طرف پیوند دهنده قرار می گیرد.

ما پیوندهایی را از:

  • سایت های انجمن com…..
  • موسسات آموزشی و انجمن های تجاری

اگر تصمیم بگیریم که: (الف) این پیوند باعث نمی شود که ما نسبت به خودمان نامطلوب به نظر برسیم، درخواست پیوند از این سازمان ها را می پذیریم. (ب) سازمان هیچ گونه سابقه منفی نزد ما نداشته باشد. (ج) پیوند در زمینه اطلاعات عمومی منابع است.

لطفا توجه داشته باشید:

تا زمانی که وب سایت و اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت به صورت رایگان ارائه می شود، مسئولیتی در قبال ضرر و زیان از هر نوع نخواهیم داشت.

مجله دانستنی بیلمک انتشار گسترده اخبار تحقیقاتی را برای تقویت ارتباطات علمی در سراسر جهان تشویق می کند.

 این مجله همچنین چندین فید RSS را ارائه می‌دهد که می‌توان از آن‌ها برای تغذیه مطبوعاتی از bilmak.ir به طور مستقیم به سایت شما استفاده کرد.

مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است. مهندس حمید تدینی: نویسنده و وبلاگ نویس مشهور، متخصص در زبان برنامه نویسی و هوش مصنوعی و ساکن آلمان است. مقالات روشنگر او به پیچیدگی های این زمینه ها می پردازد و به خوانندگان درک عمیقی از مفاهیم پیچیده فناوری ارائه می دهد. کار او به دلیل وضوح و دقت مشهور است.
دکمه بازگشت به بالا